Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem kapok hitelt a...

Miért nem kapok hitelt a Raiffeisen-től?

Figyelt kérdés

Raiffeisen számlára kapom a fizetésem 10 hónapja, ami havi 178ezer forint, és a telefonos applikációban kérelmeztem személyi kölcsönt. Hamarosan hivtak is a banktól, közel 10 percig beszéltünk, és végül azt mondták, hogy sajnos nem tudnak pénzt adni, de nem indokolták meg.


30éves vagyok, soha nem volt semmilyen hitelem/tartozásom, nőtlen vagyok gyerekem sincs, és apám házába vagyok bejelentve.

700ezer forintra lenne szükségem , amit 3év alatt szerettem volna visszafizetni.



2021. okt. 8. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bankszamlara jon a fizetes? Milyen szerzodezed van? Vettel valaha martyaval lottot vagy barmilyen szerencsejatekot?

Gondolom ezekre valaszoltal rosszul...

2021. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, bankszámlára jön a fizetés, és elég gyakran használtam szerencsejátékra, de ezt nem is kérdezték.
2021. okt. 8. 22:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl kockázatosnak ítélt meg a bank, úgy látják, képtelen lennél visszafizetni
2021. okt. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Szar a fizud.
2021. okt. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4 kevesebb, mint 4 hónapnyi fizetésem fedezi a teljes hitelt.


Ezekszerint csak azok kapnak 10millát lakásra, akik havi 2és fél milliót keresnek?

2021. okt. 9. 09:59
 6/10 A kérdező kommentje:
Visszanéztem számlaelőzményeimet, 10 hónap alatt 54ezer forintot költöttem szerencsejátékra. Ez annyira borzasztóan sok lenne?
2021. okt. 9. 10:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy db szerencsejatek vasarlas is lehet kizaro ok
2021. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem adnak hitelt, ha szerencsejátékozol, nem lehet olyan tranzakciód…
2021. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én Ersténél vagyok. Néha szerencsejátékoztam kártyával korábban, lottót vettem. Azért én kaptam személyi kölcsönt meg folyószámlahitelt tőlük. Persze kis/kisebb összegről van szó. De akartam felvenni + 500 ezret amire csak azt írták, hogy ez már nekik túl kockázatos így nem adják ezt most oda Nekem.


Szóval szerintem nem teljesen kizáró ok az ha szerencsejátékozol, de növeli a kockázatosságodat. Inkább vegyél ki pénzt ATM-ből és azzal fizess a lottózóban. Tudom így kényelmetlenebb, de így nem befolyásol hitelfelvételben. Egy ideig ne legyen ilyen tranzakció a számlatörténetben (3-6 hónap) és akkor talán már engedik.

2021. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Havi 5400 bolondok adója túl van a "várhatóan jól kezeli" zónán, főleg ha te ezt nem látod be.
2021. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!