Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Más netbanknál is állandóan...

Más netbanknál is állandóan karbantartás van, mint az Ersténél?

Figyelt kérdés

Már nagyon elegem van. Elvileg lehetséges hétvégén utalni, gyakorlatilag nem az. Oké. De minden hétvégén karbantartás van, kivétel nélkül MINDEN hétvégén. És olyan is volt, hogy hétfőn váratlanul beesett egy karbantartás, pont a legforgalmasabb időpontban és azt hazudták, hogy tervezett volt. Lassan már folyamatosan karbantartás van.

Más banknál is ez van?


2021. okt. 11. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem is már tele a bugyrom a netbankommal.Én a reiffeisennél vagyok és régen kb 5 perc alatt elintéztem szépen egy átutalást most meg....fél óra mire sikerül nagy nehezen átutalnom valamit.

Most már 25 lépcsős biztonsági azonosítás van, folyton kidobál a netbankból azt írja ki, hogy lejárt a munkamenet vagy mi a franc közben meg visszalépek akkor azt jelzi h 5 perc még vissza van.

Akkor a telefonos applikáció is egyszer elfogadja a kódot egyszer az istenért nem akarja elfogadni. Ma már annyira kiakadtam , gyorsan szeretetem volna valamit utalni, de nem ....majdnem 40 perc volt mire összejött. Ok lehet én nem értek hozzá, de akkor pár éve miért csak 5 perec volt egy netbankos átutalás....nekem is a bugyrom tele van néha a netes ilyen olyan száznyolcvan lépcsős biztonsági kódos világgal....dehát igen ....ez a szomorú , hogy már ilyen világot élünk, hogy még egy hétköznapi kis embernek is extra tuti biztos védelem kell mindenhova...már lassan a saját kódjaimat és jelszavaimat sem tudom kezelni..

2021. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!