Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az Erste bank mennyi idő...

Holhos_dalma19 kérdése:

Az Erste bank mennyi idő alatt bírál el, illetve mennyi idő a folyósítás? Kapok arról is sms-t ha elutasítanak illetve arról ha elfogadják? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
7 napja igényeltem és még semmisem történt,a bankban azt mondták, hogy 2-3 nap.
2021. okt. 22. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

mi lenne, ha felhívnád őket?


Btw, nincs olyan, hogy ennyi vagy annyi nap.


Rengeteg mindentől függ, az összegtől, a kockázati besorolástól, hogy kiválasztanak e akár véletlenszerűen ellenőrzésere.

2021. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Felhívtam őket, de csak a központ kapcsolt, ott azt mondták, hogy ők nem tudnak információval szolgálni, de az a bank, ahol igényeltem, ott nem lejet telefonon felkeresni őket, csak személyesen

Voltam is bent, ott szépen leráztak, azzal hogy hívni fog másnap, mert már elindítottak

És azóta se történt semmi.

2021. okt. 22. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor nyilván az ügyintéző sem tudja.


Ő berögzítette a rendszerbe, aztán az ezzel foglalkozó csapat majd valamikor megcsinálja. Ennyi.

2021. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!