Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior kártyával lehet...

OTP Junior kártyával lehet rendelni a Wish oldalról?

Figyelt kérdés
OTP Junior kártyám van és nem tudom lehet e ilyennel onnan rendelni. És jól tudom, hogy wishnél nincs utánvét csak utalni lehet? Nem tudom hogy lehet e online rendelésekre is használni még alig használtam boltokban is csak levenni szoktam róla.

2021. okt. 25. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ha jót akarsz magadnak ne rendelj wish-ről. :D
2021. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.Régen rendeltünk csak nem az én kártyámmal viszont nem tapasztaltunk negatív dolgokat annyi hogy néhány dolog nem érkezett meg de ezen kívül minden amit vettünk tökéletes volt :) nem voltam csalódott.
2021. okt. 25. 19:56
 3/5 A kérdező kommentje:

Még annyi kérdés hogy a geekshare-ről is lehet ezzel rendelni?

Ott viszont nem láttam magyar árakat sajnos de ott is van néhány dolog amit vennék.

2021. okt. 25. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

"viszont nem tapasztaltunk negatív dolgokat annyi hogy néhány dolog nem érkezett meg"

Hát szerintem az elég negatív, ha nem jön meg amit rendeltél:D

2021. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4.Igen de azok nem pont olyanok voltak hogy kár érte. De írtam hogy a többi meg megjött... :)de nem tudtunk még igazán hogy is kell és sok dolgot rendeltünk lehet emaitt is keveredett el így már tudjuk hogy jobb ha keveset egyszerre de az biztosan jöjjön meg. Viszont ettől független rendelnék onnan hisz annyi negatív véleményt láttam az alzáról is de vettem egy telefont onnan és 4 hónapja használom sőt minden rendben ment onnan :D
2021. okt. 25. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!