Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az Új OTP mobilalkalmazás, a...

Az Új OTP mobilalkalmazás, a személyi kölcsön résznél miért nem mutatja rendesen, hogy mennyi van törlesztve?

Figyelt kérdés
Igényeltem személyi kölcsönt, és ma vonta le az első törlesztő részletet, viszont a visszafizetett összegnél csak egy töredékét írja. kb 25000 a törlesztő amit le is vont, de 3000-t mutatott a visszafizetett összegnél.
2021. nov. 12. 21:35
 1/1 anonim válasza:
Azért, mert csak a visszafizetett tőke részét mutatja az alkalmazás, a kamatot nem. Pl. Én 51 ezret törlesztek, ebből csak 30 ezer a tőke törlesztése, tehát csak azt fogja mutatni, hogy 30 ezerrel csökkent a felvett hitel tőke része ebben a hónapban. Az enyém viszont viszonylag rövidebb lejáratú, ha neked a tőke csak 3 ezerrel csökkent, akkor valószínűleg jóval több évre vetted fel a kölcsönt, mint pl. Én,és ezért el kell telnie jó sok időnek mire megfordul a helyzet és a törlesztő részletedből a tőke rész nagyobb lesz, mint a kamat.
2021. nov. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!