Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történik olyankor, ha...

Mi történik olyankor, ha valaki fundamentás lakáshitelt igényel amit elvileg meg is kapna, de közben utána nincs munkája? A pénzt pedig nem fizették még ki nekünk pedig 2 hónapja lesz jövő héten, hogy voltak bent az ügyvédnél és a bankban.

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy a rokonunk aki kiakarja vásárolni a ház ránk eső részét (amúgy elég simlis a családjával együtt) a fundamentánál intézte hogy megkapja azt a néhány milliót. Elvileg folyamatban van voltak is kint a háznál, de lassan két hónapja semmit sem kaptunk még.

Ő pedig hetek óta úgy szerepel online hogy hol itt van hol ott. Folyton ráér hétköznap is egész nap. Viszont apám akinek fizetnie kellene nem képes megkérdezni tőle. Én pedig nem tudom befolyásol-e bármit, ha elbírálás után nem lesz munkája. Nem értek ezekhez csak szeretném, ha megkapná az apám a rá eső részét mindenféle játszmázás nélkül.


2021. dec. 21. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem májusban járt le a fundamentám, akkor nyilatkoztam a felhasználásról, augusztusban utalták ki az összeget. Gondolom azóta se lett gyorsabb a folyamat.

Hitelt mondjuk nem vettem fel, azzal nincs tapasztalatom.

2021. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A rohadás vinné el ezt a gyereket. Gondolom az is a sunyiság része, hogy nem rendes banktól vett fel hitelt.

A szerződésben amúgy január vége van, de ha addig nem jön meg apámat jobb belátásra kell bírni, hogy harmadik félnek adjuk el azt a nyomorult házat.

2021. dec. 21. 15:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!