Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Áruhitelnél lehet 1-1 hónapban...

Áruhitelnél lehet 1-1 hónapban többet utalni a kelleténél, hogy hamarabb lemenjen, vagy teljesen fix?

Figyelt kérdés
Igazából bármelyik típus érdekelne, cetelem, otp, satöbbi. Laptopot szeretnék vásárolni, ahol opció ott csúszkával lehet nézegetni, hány hónapra hány forint lenne a fizetendő, ezt automatikusan szedik a kártyáról, vagy nekem kell mindig utalni, és ezáltal néha lehet 20 helyett egy hónapban 60-at küldeni akár?
2022. jan. 4. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Lehet többet utalni, csak nem számolják el.
2022. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is utaltam többet beosztották több hónapra. Sajna ez fix.
2022. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Jah azt elfelejtettem hogy elvileg nekem automatikusan vonták amíg be nem jött a vírus miatt ez a hitelmóratórium vagy mi a fene. Azóta nem vonják mert ugye nem kötelező hanem magamtól utalom havonta had haladjon.
2022. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 mármint kétszeresét utaltad, és azzal kipipáltak 2 hónapot, vagy következő hónapban annyival kevesebbet kellett? Nem volt még soha ilyesmim, nem tudom, milyen felületen lehet utalni -ha magunktól kell épp-, gondolom, nem fejben kell tartani, aztán számlaszámra küldeni.

Azzal még nem is lenne bajom, hogy X hónapig fizetni kell, csak ha épp többet tudok utalni, jó lenne megdobni, hogy ha úgy adódik, következő hónapban több maradjon.

2022. jan. 4. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem lehet. Ráküldtem 10 ezret 5 helyett és egyik hónapban egyik 5 ezret vonta le a másik hónapban a következőt. Én mikor csináltam ezt az áruhitelt fogalmam sem volt róla hogy ez hitelkártyával jár. Nem mondta senki. Csak mikor megkaptam akkor tudatosult bennem hogy ez egy 300 ezer ft értékű hitelkártya éa arról van vásárolva az áru és arra kell visszafizetni rá. Számlaszámra utalom. Ha akkor tudom hogy ez egy hitelkártyával jár akkor nem csinálom mert most elég sok gondot okoz hogy hitelt akarok felvenni.
2022. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jahogy hitelkártyás sztori, így minden világos, köszönöm :D diákhitelem volt régen, csak azt a rendszert ismertem, ott weboldalon keresztül utaltam X összeget, ha akartam többet, ha nem, nem.

Köszönöm a válasz(oka)t!

2022. jan. 6. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!