Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az alábbi dolgokba érdemes...

Az alábbi dolgokba érdemes befektetni? Milyen hozamaik várhatóak az elkövetkezendő időkben? Hosszabb távban gondolkodok.

Figyelt kérdés
Otp föld kincsei származtatott alap, g10 euró származtatott alap, afrika részvény alap, klímaváltozás 130/30 alap, Otp prémium trend klasszikus alapok alapja, Otp Prémium növekedési alapok alapja, Otp maxima alap, Otp optima Alap.

#befektetés #OTP részvény #otp betét #részvényalapok
2022. jan. 16. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Én ezek közül mindegyiket elkerülném. (De legalább a származtatott alapokat egészen biztosan.)

Közvetlenebb befektetési formákat választanék, kisebb működési és szolgáltatói költségekkel. Pl.: államapapír, saját tulajdonú ingatlan, közvetlen részvénybefektetés.

2022. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
40%
Ha nem követed a befektetési alapok árfolyamait, akkor inkább ne. Illetve, hogy milyen maxot érhetnek el. Azokba érdemes fektetni, amik most lent vannak, de általában nem az az alapárfolyamuk. Én most raktam be egybe, amibe régebben is volt nekem. De csak most, mert eddig 2,24 körül ment. 2,12 körül vettem most. Az már az alja. Egyszer ment le 2,11-ig.Alá nem igazán megy. Ha 2,37 körül lesz eladom. De ezt folyamatos monitorozás előzi meg és több millióval már megéri. Múltkor 10-22% hozamot el lehet érni 3-4 hónap alatt, ha ügyes vagy és jókor adsz veszel. Bár valaki naponta ad vesz, de ennyire nem érek rá. Állampapírt ne vegyél, akkor inkább rakd be a gránit bankhoz lekötött betétbe.
2022. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

" Én most raktam be egybe" ha szabad tudni melyikbe?


"Állampapírt ne vegyél, akkor inkább rakd be a gránit bankhoz lekötött betétbe." Az mennyit kamatozik? hány évre érdemes lekötni?

2022. jan. 21. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Premium magyar állampapírnal sztem mostanság nem igen lesz jobb, infláció plusz pár százalékot fizet. Ami ugye ilyen magas inflacional elég frankó lehet.
2022. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Rengeteg banki költség és adó van. Mi egy 3,5 éves pénzpiaci alapból alig láttunk bármit. Most meg még mínuszba is mehet.
2023. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, az általad sorolt alapok közül melyik a tőke-garantált?
2023. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!