Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel Plusz törlesztést...

Diákhitel Plusz törlesztést csak arról a számláról lehet utalni, amire kaptam az összeget, vagy másikról is lehet?

Figyelt kérdés

2022. febr. 2. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Az a lényeg, hogy közleménybe legyen beírva a szerződés azonosító, és ha nem a te neveden lévő számláról utalsz, akkor a neved is.
2022. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. febr. 2. 14:36
 3/3 anonim válasza:

Én Revolutról utalom a havi törlesztőt ingyen, mert amúgy az OTP levonna kb. 200 Ft-ot (ha nem többet) utalásonként. 60 hónappal (5 év) számolva az 12000 Ft a nagy semmiért egy állami cégnek.


De úgy tudom utaláson kívül lehet fizetni a diákhitel weboldalán is kártyával, bejelentkezést követően. Ebben nem vagyok biztos, mert eddig még soha nem engedett bejelentkezni, arra hivatkozva, hogy nem létezik szerződés az én szerződési azonosítómmal...

2022. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!