Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nagyobb összeget átváltanék...

Ha nagyobb összeget átváltanék euróra, kellene egy deviza alszámlát nyitnom, és azon tartani? Erste banknál vagyok.

Figyelt kérdés
Megéri még most váltani? Mert ha még feljebb megy az árfolyama, még rosszabb lesz a helyzet:( Sajnos nem értek ezekhez...

2022. márc. 2. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Mi sem vagyunk jósok, nem látjuk előre a jövőbeni folyamatokat.


Te pl. meg tudod mondani, hogy Putyin végülis bevet-e atomfegyvert vagy sem?

Ha igen, hol, mekkora hatótávolságú lesz?

Ne legyenek kétségeid: Putyin, ha akarja, egész Európát le tudja "radírozni"

Budapesttől 800 km-re zajlik a háború. Paks sincs messze.

Jó lenne, ha a magyar lakosság is felfogná, mekkora veszélyben vagyunk!!

2022. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ja, még 1-es válaszomhoz:

Nme csak a Sberbankból, de az OTP-ből sem lehet 2 napja automatánál pénzt kivenni - így tedd bankba a pénzed!

2022. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
2es kamu, az előbb vettem fel a pénzt OTP-ből.
2022. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as, nem kamu: hétfőn nem tudott a fiam felvenni, mert "nem működött az automata", majd kedden egy OTP fióknál lévő automatából próbált felvenni, ahol is kijött a hölgy a bankfiókból és közölte, hogy sajnos jelenleg egyik automatánál sem lehet pénzt felvenni.

Azt írtam, hogy 2 napja, nem azt, hogy jelenleg sem.

Hétfőn-kedden tuti nem lehetett.

2022. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tesóm tegnap vett fel. Pestről beszéltek? Vidéken simán fel lehetett venni. Küldök priviben kifizetési bizonylatot is, dátummal.
2022. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem váltanék most euróra, mikor 380 Ft a középárfolyam. De 1) nem vagyok pénzügyi szakember, 2) nem látok a jövőbe, 3) ha te váltanál, akkor igen, a legcélszerűbb egy deviza számla.

Ott is vannak költségek (számlavezetési díj, konverziós költség, stb), de még mindig olcsóbb, mint levenni készpénzbe, bemenni a pénzváltóba és ott váltani.

Ellenben utóbbi esetben ott lesz a készpénz nálad, előbbi esetben előfordulhat, hogy nem férsz hozzá a pénzedhez. Már abban az esetben, ha elér ide a háború, bár akkor ez lesz a legkisebb gondod.

2022. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

3-as, ma már valóban lehet felvenni (most jött haza a fiam, most mondta, hogy ma sikerült - persze ez is biztos kamu)

5-ös, igen, BP belváros.

Nyilván vidéken kisebb a népsűrűség, lehet, hogy ott nem okoz akkora gondot, ha "megrohanják" az automatákat az emberek.

Ja, és 3-as, lehet, hogy Te szoktál kamuzni, de ÉN NEM!

Tudom, ez egy névtelen oldal, mindenki azt mond, amit akar, de én vagyok annyira "igényes", hogy nem mocskolom be magam hazugsággal.

Attól, hogy TE tudtál felvenni ma pénzt, attól még az igaz, hogy tegnap és tegnapelőtt a belvárosban nem lehetett a környékünkön.


Ja, és én nem tudok bizonylatot csatolni :D mert a nincs-et nem lehet bebizonyítani :-)

2022. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!