Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen megfontolásból veszik...

Milyen megfontolásból veszik ki tömegesen a pénzüket az emberek a bankokból? Mire számítanak, mit szeretnének, mi a tervük?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Én már kivettem a papírfecniket onnan tegnap és mindért színarany dollárokat vettem.
2022. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanezek a marharépák lehettek akik felvásárolták tavalyelőtt a klozetpapírt és az élesztőt. Valószínűleg totál debilek. Mindig kell nekik egy újabb éltető hír, halálos nátha, háború, gazdasági összeomlás, így nem unatkoznak. Végeznek a szalag mellett, éjjel 1-ig nézik a híradót, másnap indul elölről a mókuskerék.
2022. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%

El lehet viccelni, viszont egy világgazdasági összemolás előtt állunk.

Aki tanult közgazdaságtant az tudja, hogy, hogyan működnek a FIAT pénzek, eleve a működésükben van a bukás. A képlet ugyan mint mindig. Elinflálni a pénzt majd újraindítani a rendszert arany alapon. Ugyan ez van mindig ha megnézed a történelmet. Soha nem is volt cél az államadóságok visszafizetése csak a finnanszírozása. Fel kéne már ébredni!

2022. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!