Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hónap elején volt egy 180...

Hónap elején volt egy 180 forintos levonás a számlámról, kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés

A kártyám mindig nálam van, és a tranzakció tőlem legalább 150 kilométerre lévő városban történt, ahol életemben nem jártam.

A számlaadataimat, mindent is csak én tudok.

Persze, nem 180 forintért fogok hisztizni, csak hirtelen jött, sose volt ilyen levonás, és nem tudom, hogy ez valami OTP-s szokásos kiadás lenne, vagy kezdjek aggódni.

Egyébként részleteknél annyit ír, hogy "2022.03.01 xxxxxxx AUTOMATA ÉRINTŐ" - az xxxxxx egy hosszú számsor.



2022. márc. 3. 19:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy nem vettem le mostanában pénzt, szóval nem ilyen plusz díj kell legyen.
2022. márc. 3. 19:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a netbankot.
2022. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az OTP-nél 187 forintot von le havi zárlat díjként mindig a hónap első napján. Nem ez volt neked is a levonás?
2022. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gondoltam még a végén kiröhögnek ha felhívom 180 forinttal őket, de ezek szerint nem lenne annyira gáz.

3-as: én is ilyensmire gondoltam, de megnéztem az utolsó 3-4 hónapom és egyik hónap elején sem volt ilyen levonás.

2022. márc. 3. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azóta változtak a "szerződési" feltételek, kaptál értesítést, csak nem olvastad végig.
2022. márc. 4. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A számlavezetési díj (ami valóban automatikusan jelenik meg egyszer csak, ha pl. junior számlád volt és most töltötted a 24-et (azaz kinőttél belőle)) "havi zárlati díj"-ként jelenik meg, szóval nem az volt.
2022. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ügyfélszolgálaton dolgozok, csekkold le a kondíciós listát amit bárki megnézhet a bankja oldalán, ha a ctrl+f nem jött be, rákérdezhetsz telefonon.
2022. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!