Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sokan vagyunk, akik a hiteleik...

Sokan vagyunk, akik a hiteleiktől nem látnak, s ennek esetleg egészségügyi következményei is lesznek?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt,hogy pld én tele vagyok hitelekkel-mivel csak ebben a formában tudtam lakást venni,de sajnos nem tudok másra gondolni,csak arra,hogy mi lesz ezután?Ebbe bele fogunk rokkanni?Ti hogyan óvjátok az egészségeteket?Elegem van a minden napos behajtók által keletkezett napi szintű telefonos zaklatásból is...már fel sem veszem...
2010. szept. 13. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Én nem vennék fel sosem hitelt, nem győzném fizetni..inkább spórolok mintsem hogy azon gondolkozzak ki tudom e majd fizetni a felvett hitelt vagy sem.
2010. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem foglalkozom vele, svájci frankban vettem fel 3 éve, a törlesztő azóta majdnem a duplája. Minek idegesítsem magam?

Ki kell fizetni és kész!

2010. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Felmondták már lassan az összes hitelünket,idegileg majdnem belerokkantam,ráment majdnem a házasságunk,de nem ér ennyit az egész. Most ott tartunk,hogy mivel felmondták a hiteleket,ezért már nincsenek telefonos zaklatások és ez annyira,de annyira jó!!! Majd levonják a fizetésemből,de legalább idegileg békén hagynak!

Te se idegeskedj,sajnos nem tudsz ellene tenni,az egészség pedig mindennél fontosabb!!! Kitartás!

2010. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Tenni kell ellene, különben igen, lesznek. Figyelj oda magadra, lehetőség szerint elsősorban a táplálkozásra és a mozgásra. Szervezz programokat a családdal, barátokkal, rengeteget számít. Nem kell drága dologra gondolni, egy gyalog- vagy biciklitúra, esetleg szalonnasütés az udvaron vagy kinn a város szélén, közös játék a családdal (ki nevet a végén, póker, vagy amihez van otthon játék) rengeteget segít. Hallgass nyugtató, szép zenét és néha terítsd meg szépen az asztalt virágokkal, stb. Ezek segítenek, hogy egy kicsit kirángasd magad a problémákból, jóllehet meg sajnos nem oldják meg azokat.
2010. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Csatlakozom a 19:20-hoz, nálunk is ez a helyzet. Havonta ki kell csengetni a rezsin felül a 140.000 Ft-os lakáshitelt (80-ról indultam) ha törik, ha szakad. Egyszerűen nincsen másik lehetőség, így amikor lehet túlórát vállalunk, másodállást kerestünk, stb.
2010. szept. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
74%
Sziasztok,mi sem tudunk nem törődni vele,hisz siralmas a helyzet!A férjem fizetése csökkent én veszélyeztetett terhes vagyok,itthon táppénzen,egy két és fél éves kisfiúval,túlórázni nincs lehetőség,másodállás sajnos szintén,és csak napról napra jobban eladósodunk,elegem van a kölcsönkéregetésből,nem látom a végét,féltem a családom,az egészségünk a boldogságunk!Szépen indult minden,nem dúskáltunk a javakban amikor megvettük a lakást,autót(mert kellett nagyon),de úgy gondoltuk jöhet a baba megélni azért megélünk és most több a kifizetni való mint az össz fizetés,persze megint nem az él meg aki becsületesen dolgozik és küzd a jövőért.De próbálunk higgadtak maradni és nem egymáson kitölteni a dühöt félelmet,mert együtt kell megoldanunk és hiszem hogy együtt menni fog,valahogyan!Mindenkinek mihamarabbi kiutat kívánok!
2010. szept. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi kevésbé voltunk szerencsések, ráment a házasságunk a mindennapos végrehajtói zaklatások miatt (azért más okok is voltak), majdnem idegösszeroppanást kaptam, de a barátaim segítettek a lelki gödörből kirúgdalni, és mióta nem veszem fel a telefont, csak annak akit ismerek, azóta sokkal jobb. Ha nézem a jó oldalát, azóta már több, mint 10 kilót fogytam, és már csak 5 kiló túlsúlyom van.
2010. szept. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ugye Magyarországon a saját tulajdonú lakás, az autó, a plazmatévé alanyi jogon jár?
2010. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!