Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Google Play furcsa levonás?

Google Play furcsa levonás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mai napon Google* services,ie. Google services néven levontak 2000ft-ot a bankkártyámról. Tudom, nem nagy összeg, de sem a vásárlási előzményekben, sem sehol máshol nem találok róla infót, mi ez. 16:28-kor történt ez a tranzakció, megnéztem az összes Google accountomat, sehol nincs hasonló vásárlási előzmény, egy accounthoz volt hozzácsatolva a bankkártyám, onnan kiszedtem, és annak az előzményeiben sincs, hogy vásároltam volna, olvastam, hogy a YT TV is lehet a ludas, de az meg nincs magyarországon. Ilyesmivel valaki találkozott? Valami ötlet, mi lehet ez?

2022. ápr. 16. 18:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!