Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paxumon hogyan tudom igazolni...

Paxumon hogyan tudom igazolni a lakcímemet?

Figyelt kérdés
Mit kellene feltöltenem?

2022. máj. 25. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lakcímkártya o.O?
2022. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen valószínű sikerült csak nem tudtam melyik menüpontban vagy milyen kategóriának felel ott meg
2022. máj. 25. 13:36
 3/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg úgy írja a profilnál, hogy mindent elfogadtak a főoldalon mégis azt kapom, hogy unverified, alatta viszont a requiered actionsnél nincs semmi
2022. máj. 25. 13:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Lakcimkartyat szinte biztos nem fogadnak el. Nem igen talalkoztam kulfoldi oldallal ahol ismernek egyaltalan ezt.


Bankszamla kivonat vagy kozuzemi szamla a nevedre

2022. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elvileg elfogadta, vagyis confirmedet ír, bankszámla kivonatom online van
2022. máj. 25. 15:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Online bankszamlat le lehet tolteni pdfben es azt biztos hogy elfogadjak.


De akkor szerencséd van hogy a paxum elfogadja a lakcimkartyad, mert amint mondtam nem nagyon szoktak kulfoldi oldalak. Onnan tudom hogy rengeteg sportfogados es paxumhoz hasonlo oldalra csinaltam mar reget.

Lakcim igazolasra altalaban az altalam irt dolgokat fogadjak el es ha a szemelyiden rajta van a cimed.

2022. máj. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenesetre lementettem kivonatot is pdfben ha kellene mégis, egyedül most azt nem értem hogy elvileg minden hitelesítve van, id, adress, telefon stb maga az oldalon és appon viszont azt írja your profile is unconfirmed
2022. máj. 25. 16:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak a beerkezest erositettek meg es van atfutasi ideje a verifikacionak?
2022. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Maga az adatoknál elvileg már confirmed van, és a verifikációra is 24-48 órát ír amiből már kb 30 letelt
2022. máj. 25. 16:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Altalaban mindig kuldenek emailt a verifikacio sikeressegerol. Ha nem kaptal akkor valoszinuleg varnod kell meg. Ezt tamasztja ala hogy nem tudod meg hasznalni az oldalt.
2022. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!