Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cofidis hitel kérdés? Többi lent

Cofidis hitel kérdés? Többi lent

Figyelt kérdés

Online kitöltöttem a hitel kérelmet, pozitívan elbírálták, majd emailt küldtek hogy kész az előszerződés, kezdeményezzem a videó hívást az online szerződéskötéshez. Közben unokatestvérem adott kölcsön 100 ezret, amennyit igényeltem volna. Ha innentől nem foglalkozok velük, lesz valami következménye a dolognak?

Mert igazából online bárki be tud írni adatokat, szerződést nem kötöttem velük. Fognak keresni vajon? Vagy hívjam fel őket hogy már tárgytalan?

Semmilyen dokumentumot nem töltöttem fel, semmit nem írtam alá.


2022. máj. 26. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Keresni valszleg fognak, akkor közlöd, hogy meggondoltad magad és nem kell a hitel.
2022. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. máj. 26. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!