Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Raiffeisen DirektNet aktiválás...

Raiffeisen DirektNet aktiválás hogyan?

Figyelt kérdés
Múlthéten online csináltattam egy bankszámlát a raiffeisennél,a díjnyertes csomqgot választottam, de ez mellékes. Másnap kaptam sms-ben egy kódot amivel én a mobilapplikációba próbáltam belépni. 3x-i próbálkozás után eltűnt az sms és egy napra kizártak ebből. Hétfőn telefonáltam nekik és elmondta a hölgy hogy nem az apphoz volt az sms-ben kapott kód hanem a direktnet belépésemhez és küldött útmutatót emailban hogy hogyan lépjek be. Elmondtam neki hogy az az sms eltűnt és gondolom nem használható már. Azt mondta küld egyet majd de nem küldött. Ezzel az egyszer használatos kóddal próbáltam a direktnetbe belépni az ultimátum szerint de hibának írja ki. Gondolom mert letörlődött és nem volt érvényes az a kód hiába megjegyeztem. Az azonosító is stimmelt pedig. Most hívtam őket de a hölgy nem érti mi a probléma. Mondtam hogy szeretnék kapni egy új kódot sms-ben amivel a DirektNetbe be tudok lépni de másról kezdett el beszélni, más problémáról. Mit tegyek? Utalnom kellene rá pénzt és mégsem tudom aktiválni.
2022. máj. 26. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig azt a kódot a DirektNeten kell beírni és utána tudsz jelszót állítani. A bankfiókokban van kitéve számítógép, holnap menj oda személyesen és kérj segítséget.
2022. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!