Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A diákhitel kamatát akkor...

A diákhitel kamatát akkor most azoknak is emelik, akik korábban felvették? Vagy csak az új ügyfeleknek?

Figyelt kérdés
2022. jún. 27. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkinek. Változó kamatozású hitel, megtehetik.
2022. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez milyen durva azért. Még jó, h év végéig moratórium van.
2022. jún. 27. 21:50
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudtam volna h így lesz nem költöttem volna egyetem alatt ennyit nőkre.
2022. jún. 27. 21:50
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
El kellett volna olvasni a felteteleket mielott hitelt veszel fel...
2022. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Aki a diákhitelt bulizásra költötte, az meg is érdemli, hogy sokat fizessen vissza!
2022. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös miért, aki tanulásra költötte (könyvek stb.) annak nem kell visszafizetnie? Vicces vagy.
2022. jún. 28. 11:00
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A könyvek nem kerülnek annyiba és megtérül az áruk. Erről ennyit.
2022. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem csajozásra, nem bulira, hanem tanulásra, lakhatásra költöttem. Most fejezem be a PhD képzést, az abszolutórium után 4 hónappal kezdek törleszteni.


Nem semmi, és nem gondolom, hogy itt a vége. Lesz ez magasabb is.

2022. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8as hát kutatóként azért nem leszel milliomos. Milyen szak?
2022. jún. 28. 15:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Fizika Bsc, Geofizikus Msc, Földtudományi Doktori Iskola.


Már elhelyezkedtem a szakmában 3 éve, fokozatszerzés után elvileg a bérem is jobb lesz, nem panaszkodom most sem, de milliomos valóban nem leszek. :)


Így viszont nagyon nem mindegy, mennyit kell visszafizetni, és a gólya diákok sem arról híresek, hogy a szerződéseket bújják, pláne, ha nincs más opció. Dolgozni ezen szakok mellett nem lehetett volna annyit, hogy teljesen fedezze a megélhetésem, szülői segítség meg nem volt. Ez van.

2022. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!