Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik a legkevésbé hulladék...

GaborKss kérdése:

Melyik a legkevésbé hulladék bank lakossági folyószámlához?

Figyelt kérdés
Eddig Erstenél voltam, de iszonyat szemetek. Azt hazudták, hogy havi egy kézpénzfelvétel ingyenes, de teljesen mind1, mennyit veszek fel, mindig lesápolják. És akkor a különböző mondvacsinált költségekről nem is beszéltem, mely ürügyén minden hónapban meglopnak. Az utolsó csepp azonban, hogy szeptembertől még az extraprofitadót is rajtam vernék le. Van olyan bank itt a fene nagy kartelezés közepette, ahová megéri átmenni, vagy mind ugyan olyan?

2022. júl. 13. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nyilatkoztál az ingyenes kp felvételről?
2022. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
itt M.O-on egyikse
2022. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 krwkco ***** válasza:
88%

Aki nem olvassa el a kondíciókat, vagy nem érti meg, annak minden bank hulladék. Ha igazad van, csak egy emailben kell panaszt küldened a banknak és kivizsgálják. Ha a válaszuk ellentétes a leírt feltételekkel (ami nem valószínű, mert ők is tudják, hogy mi fog következni), akkor email az MNB-nek, mint bankfelügyeletnek. Az MNB számtalan esetben kötelezett bankokat visszatérítésre MINDEN ÜGYFÉL számára és még büntetést is kiszabott.

Ha nem tudsz egy olyan számlát találni és kitrükközni, ahol a bank Neked fizet, akkor benned van a hiba. :-)

2022. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Én az Erste banknál vagyok, soha nem volt költsége az ATM-es készpénz felvételnek, akár Erste ATM-et használtam, akár mást. Igaz, még mikor bevezették az ingyenes pénzfelvételt, akkor megtettem a szükséges nyilatkozatot, hogy melyik folyószámlához kérem, és egy hónapban sem haladtam meg a legfeljebb két alkalommal történő, összesen legfeljebb 150 ezer Ft-os határt.

De ezt jogszabály határozza meg, minden pénzintézetnél ezek a feltételek.

2022. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

CIB

Azon belül aki ECO dijcsomag.

2022. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

1. Először érdeklődjon itt a neten , hogy melyik ad kártyát és és pin kódot!

2. Hány hetet kell rá várni. (Azt is leellenorizni itt).

3. Minden itthoni bank ezt csinálja. 6-7%-ot vonnak le.

Talán valamelyik szomszédos országba jobb lenne vagy a Revolut nekem Londonban 3 nap alatt kihozta.

2022. júl. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Ne az Erste Bank legyen már hulladék azért, mert nem írtál alá díjmentes készpénzfelvételről szóló nyilatkozatot… A legtöbb banknál erről önállóan, netbankon nyilatkozni lehet.
2022. júl. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!