Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Történt egy "Google Payment...

Történt egy "Google Payment IE LTD" tranzakció, és levont összeget a kártyámról. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel 9:24-kor (biztosan tudom hogy aludtam, és senki más nem használta a kártyámat) levont 9290 forintot ez a Google Payment a kártyámról. Ez azért érdekes, mert nem is volt rajta összesen 9 ezer, kb 4-5 lehetett rajta (így is maradt rajta 1000 forint). Valaki tudja mi lehet ez? Az ügyfélszolgálatot nem tudtam egyenlőre elérni.

2022. júl. 15. 20:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Ami még lemaradt, hogy a vásárlás helyileg Dublin-ban történt, amíg én Magyarországon aludtam :D
2022. júl. 15. 20:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamire előfizettél
2022. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Arusa válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Nem vettem semmit de azt írja hogy szeptember 6.dikán és szeptember 18.dikán 350ftot fizettem kártyával, de én nem is költöttem
2023. szept. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 krwkco ***** válasza:

#3

"Erre én is kíváncsi vagyok. Nem vettem semmit de azt írja hogy szeptember 6.dikán és szeptember 18.dikán 350ftot fizettem kártyával, de én nem is költöttem"

A PayPal szokott ellenőrzésképpen 1 dollárt levonni. Lehet, hogy valakik megszerezték a kártyaadataidat és hozzácsatolták egy PayPal számlához, ami az ő irányításuk alatt áll.

Vagy valami hasonló dologhoz, ami az első lépésben ellenőrzi hogy a kártya működik-e.

Ha így van, akkor ez nem jó. Nagyobb pénzeket is veszíthetsz.

2023. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LittleGirl234 válasza:
Sziasztok! Tőlem is most vont le a Google éjjel 00.45-kor 600 ft-ot. Dublin az a Revolut..most csináltattam én is, de erre a Google-s vásárlásra nem jövök rá mi lehet.
2023. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a youtube premium volt ami levont 1790 Ft-ot és ugyanugy Dublint írt nekem is
ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!