Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Tedex.co céggel kriptovaluta...

A Tedex.co céggel kriptovaluta-kereskedésben részt vevő személyt keresek. Kérem, írja meg, milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

#Kriptovaluta-ügylet
2022. júl. 31. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Kriptonal csak nagy ceget erdemes hasznalni. Kraken pld. A kis cegek atbacnak
2022. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezek a cégek honnan jönnek, főleg co végződéssel, de szeretnék mutatni valami hasznosat.


Felmész a coingecko oldalára vagy a coinmarketcap oldalára mindkettő pont com végződésű oldal. Ezeknél amelyik szimpatikus rákatintasz a tőzsdék menü pontra, megjelenik egy lista biztonsági pontszámokkal és amit nem látsz ezekben a listákban azt alapvetően kezdőként érdemes elkerülni. Az első tizen kettőn belül nagyjából tudsz találni megfelelőt én azt gondolom.


Akkor érdemes ebben a listában lejjebb menni, ha az általad kereskedni kívánt kripto csak ott található meg.


Az általad kérdezett pedig egy scam : Itt találsz véleményeket a befektetőikről, hogy hogyan verik át őket [link]

2022. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és még valami kérdező. A kriptóban amikor van egy személyes managered, meg brókered, stb. Az majdnem biztosan mind átverés.

Ha még csak most tanulod ezt az egészet, kerülj el mindent ahol eleve ilyen kötött minimum összegek vannak, mint itt 250 dollár. A normálisabb tőzsdéken alacsony feevel akár pici összegekért is tudsz kereskedni és rengeteg akár magyar nyelvű tutorial videót is találsz ezeknek a használatáról.

2022. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Andi333 válasza:

Remélem még nem késő... de csak most akadtam rá erre az oldalra

kedves kérdező!

NE menj bele... ha tudsz angolul akkor ajánlom a WIKIFX oldalt. ott beütöd a keresőbe a nevet és kidobja, hogy van-e működési engedélye. Sajnos én csak későn találtam rá erre az infóra.Elbuktam 2500 dollárt... négy "brókercégnél regisztráltam, abból három csalás. A rendőrség felfüggesztette a nyomozást...

Amire mindig figyelj

1. Klónozott telefonszámról hívnak (amikor nem tudod visszahívni)

2. Valahol isten háta mögötti helyen van a székhelyük bejegyezve (bár ez nem mindig igaz, mert legutóbb én egy svájci céggel faragtam rá)

3. A withdraw nem azonnali, hanem 3-4 munkanap (hidd el, hogy eltűnik abban a pillanatban, ahogy fel szeretnéd venni a pénzed.

4. Anydesk alkalmazást kérnek, hogy "segíthessenek"

5. Kifizetési kérelmednél bitang nagy %-ot kérnek előre utalva.

6. Mindig nézd meg alaposan az e mailt amit kapsz, és NE kattincs a benne lévő linkre, akkor sem ha megbízhatónak tűnő helyről jött (hamisítják a Binance levélformátumát, teljesen olyan mintha a Binance-től kapnád, csak a feladó e mail címe nem ok. Ugyanígy megkereshetnek az FCA nevében is... szintén átverés!-Az FCA nem foglakozik privát ügyfelekkel-)

7. A Bscscan.com (smart chain explorer) (angol oldal), érdemes használni, mert a hamis utalásokat egyszerre le tudod szűrni. Ami itt nem nincs rendben az sehol másholsem lesz jó!


folytathatnám a sort.... sok mindent megéltem az elmúlt 2 év során a kriptóval kapcsolatban.

Ha van bármi kérdésed a leírtakkal kapcsolatban ne habozz, kérdezz bátran! ha tudok segítek

dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!