Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Biztonságos ha regisztrálok...

Biztonságos ha regisztrálok egy simplepay fiókot vagyis a kártyámat?

Figyelt kérdés
Van amit neten keresztül fizetek meg webshopban is szeretek így fizetni,hogy nem sima átutalás hanem azonnali fizetés kártyával.Viszont én eddig kerültem a kártyám elmentését és mindig beírtam az adatokat most viszont egy oldalon úgy tudnék fizetni,hogy regisztrálnom kéne a kártyám a simplepay nál.

2022. aug. 12. 02:20
 1/2 anonim ***** válasza:
26%

100%-os biztonság nem létezik. Döntsed el te, hogy neked megéri-e.

Bármit is szoktam az internetről rendelni, csak is szigorúan átvétel, akkor fizettek ha már a kezemben van, amit rendeltem.

Sokan abban a hitben élnek, hogy kártyás fizetés annyira biztonságos. Ezt nem ragoznám tovább, minden ember úgy vásáról ahogy akar.

Én pl... szinte mindenhol kézpénzzel szoktam fizetni. Nagyon ritkán fordul elő, hogy kártyával kellene fizetnem.

2022. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 krwkco ***** válasza:

"Sokan abban a hitben élnek, hogy kártyás fizetés annyira biztonságos."

Bár nem ez volt a kérdés, de ha valaki a kereskedőnél kártyával fizet (nem a futárnál), akkor hibás teljesítés esetén van még egy védelmi vonala. A drawback.

2022. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!