Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diák lehet adóstárs hitelnél?...

Diák lehet adóstárs hitelnél? Az a bér amit keres számít valamit?

Figyelt kérdés

Én 24 éves leszek, viszont még nappalin tanulok egyetemen. Van már egy jó munkahelyem, egy stabil cégnél ahova várnak, és felvesznek főállásba amint végzek. A párom 27 éves, neki stabil munkahelye van évek óta.

A kérdésem az lenne, hogy ha szeretnénk hitelt felvenni, akkor az én bérem számít-e bármit?

Őszintén a babavárón gondolkodunk mert az lenne a legegyszerűbb szerintem.

Bárkinek ezzel kapcsolatos tanács?



2022. aug. 22. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem
2022. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A te beveteled nem fog beleszamitani. Viszont siman fel tudjatok igy is venni. Eleg ha a ferjed 3 eve dolgozik bejelentve,illetve megkeres egy bizknyos osszeget. Hiteletek van?
2022. aug. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs még semmilyen hitelünk szerencsére. Viszont, ahogy a fiatalok többsége nekünk is kelleni fog majd, így igyekszünk infókat gyűjteni a lehetőségeinkről.
2022. aug. 28. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!