Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megéri most venni Prémium...

Megéri most venni Prémium Euró Magyar Állampapírt?

Figyelt kérdés

2022. okt. 28. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
nem.
2022. okt. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És miért is nem?

Avagy mikor érdemes akkor?

2022. okt. 28. 23:52
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Megéri. Igazából most éri meg a legjobban, mert a jövő évi kamatok hatalmasak lesznek. Miért ne érné meg?
2022. okt. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Jaj bocsánat, elfélre olvastam, azt hittem a sima PMÁP-ra gondolsz. EZesetben irreleváns a valaszom, bocsi ahhoz nem értek :(
2022. okt. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, mit értesz "megéri" alatt?


PEMÁP egy alacsony kockázatú befektetés, amely részben állja az inflációt. PMÁP-hoz képest devizakockázatod lesz.

2022. okt. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
A PEMAP az euróövezeti inflációt követi, az is hatalmas lesz jövőre. A devizakockázat valóban benne van, de szerintem nincs rá esély, hogy hosszútávon 400 ft alatt legyen az euro.
2022. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

"És miért is nem?"


Ebből a reakciódból látszik, hogy aki szerint nem, annak úgysem hiszel, tehát felesleges kérdezni. (Nekem nincs véleményem, nem értek hozzá, csak erre akartam rámutatni).

2022. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
PMÁP is megéri, jövőre 18% lesz az infláció. Vagyis 10 milla hozni fog évi 1,8 millió Ftot.
2022. dec. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!