Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan vásároljak webkincstaro...

Hogyan vásároljak webkincstaron keresztul Diszkont kincstarjegyet ebankon keresztul?

Figyelt kérdés
Eloszor válasszam ki ,es ugy utaljak, vagy vasaroljak?Vagy eloszor lepjek be az ebankomba es a kivant szamlarol inditsak utalast a Mák ertekpapirszamlamra, es ha atment, abbol vasaroljak? Melyik celszerubb? Melyiknek nincs koltsege?

2022. okt. 30. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Webkincstaron kivalasztod, hogy melyik allampapirt akarod megvenni, ramesz hogy “vasarlas”, beirod mennyit szeretnel, majd bankkartyaval fizetsz.
2022. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%

Mind a 2-nek van költsége. Bakkártyás vásárlásnak is van, meg az átutalásnak is van. utóbbi olcsóbb, mert ha nincs elég nagy limit a kártyádon vásárlásra, akkor azt is módosítanod kell előtte, így arra is felszámol a bank valamennyit. (csomag és bankfüggően persze)


Én átutaltam az értékpapír számlára és utána onnan vásároltam.

2022. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem általában a kártyás vásárlás a legkedvezőbb. Vásárolhatsz több tranzakció keretében is ha alacsony a limited. Ha nincs a számlához kártyád, akkor először utalnod kell a MÁK értékpapírszámládra. Majd ha jóváírták a pénzt, akkor kell kiválasztanod mit szeretnél venni. Az is egy opció, hogy befizeted készpénzben a MÁK-nál, a nagyobb kirendeltségeken van pénztár. Viszont ha bankszámlán van a pénzed akkor a készpénzfelvétel drága lehet.
2022. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!