Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Màsodik félévben mikor folyósí...

Màsodik félévben mikor folyósítjàk a diàkhitelt?

Figyelt kérdés
Ha ebben a félévben màr igényeltem és meg is kaptam, akkor a màsodik félévben automatikusan újra megkapom, nem kell újra igényelnem, ha jól tudom. A folyósítàs az màr januàrban van ilyenkor, vagy később?
2022. nov. 7. 15:14
 1/2 Bree78 válasza:
A diákhitel 1 első folyósításának időpontja az őszi szemeszterben október 15-e, a tavaszi szemeszterben március 14-e (ha az utalás napja munkaszüneti napra esik, akkor az azt megelőző munkanapon folyósítják a hitelt).
2022. nov. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez már nem igaz, amit az első válaszoló ír, a Diákhitel 1 esetében, ami szabadfelhasználású. Változott az utalások rendszere, nincs szünet a hónapokban ( kivéve nyáron ), tehát aki már korábban igényelte és a következő félévben megint jár neki, akkor megkapja az utalását februárban is, és szeptemberben is, és nem feburárban illetve októberben duplát. Remélem érthetően írtam.
2022. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!