Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Folyószámlahitel törleszté...

OTP Folyószámlahitel törlesztési biztosítás akkor most ténylegesen mennyit von le havonta ha mínuszba megyek?

Figyelt kérdés
150 ezer a hitelkeretem. Pl ha én most lemegyek -30 ezerig akkor nekem addig naponta nyomja rá a kamatot vagy csak hónap végén egyszer? Prémium csomagban vagyok ahol annyit ír, hogy A biztosítás havi díja A legnagyobb napi tartozás 0,55%-a.
2022. nov. 30. 01:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden napra az aznapi egyenleg x kamatláb x 1/360 kamatot határolja el a bank, s e napi elhatárolásokat hó végén összegzi és beterheli a folyószámlára.
2022. nov. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor pl ha ma lemegyek -30 ezerig és e héten pénteken kapok fizetést akkor a 30 ezren felül még mennyit fog levonni magának a bank?
2022. nov. 30. 06:00
 3/3 anonim ***** válasza:
A szerződést kéne elolvasni, de az neked van meg.
2022. nov. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!