Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bank: OTP. Csak én járok úgy,...

Bank: OTP. Csak én járok úgy, hogy random új kártyát küldenek, nem jó a pin kód, stb? Lent leíró sorban.

Figyelt kérdés

Szóval.


1. Dolog, anno elveszett az első kártyám és azután kértem újat. Megjött az uj es akkor még semmi nem volt, a kártyát sem használtam utána egy darabig és egyszer csak kaptam egy sms-t, hogy jön egy újabb igényelt kártyám postán (kb egy ev elteltével) . Nem igényeltem semmit és ezután hetekbe telt mire megjött.


2. Akarom használni a régi kártyát ( amit az első elvesztése utan kaptam), erre nem fogadja el a pinkódom. Pontosan tudom és tudtam hogy mi volt és nem volt jó egyszerűen. Akarom használni az újat akkor ami egyszer csak megjött postán és az sem jó.


3. Bementem panaszt tenni hogy ez most mi, mert eközben az első kártyám élt és rajta is volt a pénzem, amihez sehogy sem tudtam hozzá férni ( fizetni sem lehetett vele, egyikkel sem) és közölték, hogy itt valamit én rontottam el, mert ők ilyen hibát nem vétenek, ami az én problémám. Konkrétan nem akarták elhinni hogy mi a bajom és alig akarták helyrehozni, de megtették, azután jó lett az új kártya.


4. Most ismét nem jó a pin kódom, de fizetni tudok. Nem engedi azt a pinkódot se bank automata, se terminál amit eddig is használtam és megint tisztán emlékszem, hogy mi a kódom. Interneten fizetni és utalni meg stb megint tudok de levenni nem. Ha ezzel bemegyek gondolom megint kiakadnak és én leszek a hibás. Pedig tényleg tudom a kódot, zsinórban a harmadik kártyámnál ugyanaz, születési dátumom.


Valaki járt már így, vagy csak én vagyok megáldva?


Egy esetről tudok, ismerősöm kártyáját nem fogadta el egy terminál sem, se bank automata, csak interneten tudott fizetni és neki is hibás pin kódot írt ki mindenhol. Neki is azt mondták, hogy ilyen hiba nem létezik, itt ő rontott el valamit.


Szóval, vannak még ilyen esetek?



2022. dec. 7. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Gratulalok, megvalaszoltad a sajat kerdesedet. Ismerosod is igy jart allitasod szerint, tehat nem csak te jarsz igy.
2022. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyedül róla hallottam hogy ez volt, de kíváncsi voltam hogy valaki van e még így. Sosem értem azokat akiknek valami kinjuk van és akkor jönnek és be szólnak, ha nem érdekel a kérdés vagy csak nyomorék kedvedben vagy menj tovább. Nem tudom ki bántott de majd elmulik, addig sem kell unalmadban itt tengeni. Nem kis probléma ez hidd el és ha esetleg én rontok el valamit szeretném tudni de ha több emberrel is ez van akkor már más. Menj inkább feküdj le aludni
2022. dec. 8. 00:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a célja ennek a kérdésnek tulajdonképpen? Ha leírja ide 3-4 ember a több millió OTP ügyfélből, hogy nekik is vannak hasonló problémáik, akkor elkönyveled magadban, hogy nem ti vagytok balfaszok és jobban alszol?
2022. dec. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért küldtek új kártyát, mert a régit amit elvesztettél nem törőltetted. A pinkódnál meg tuti összekeversz valamit.
2022. dec. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!