Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van bármi hátránya ha a...

Van bármi hátránya ha a Revolut-ot választom a megtakarításaimnak?

Figyelt kérdés

Sokan írják hogy a revolut meg wise nem alkalmas főszámlának.

Van otp számlám is, tehát oda jön a fizetés, ezt tudom megadni munkáltatónak stb viszont szeretném a megtakarításom 2 részletbe tenni.

50% arany es 50% euro, de nem az otp nél akarom a deviza számlát hanem külföldi számlán, nem magyar banknál.


Megtakarításoknak megfelelő a revolut?



2022. dec. 13. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
nem tudsz rajta nagy pénzt tartani
2022. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyetlen hartany a tavolsag. Ha gaz van, nincs szemelyes ugyfelszolgalat. Illetve ha becsodol a ceg akkor a betetekre nem a magyar hanem a litvan betetbiztositasi alap nyujt kartalanitast. Extra adalek info, hogy a Revolut egyelore nem egy nyereseges vallalkozas.
2022. dec. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is tartok rajta pénzt és a Wiseon is, egyelőre pozitívak a tapasztalataim. Mivel jelenleg a Revolut sok pénz költ terjeszkedésre, fejlesztésekre, ezért lehet, hogy még nem nyereséges. De mivel egyre többen használják és váltanak is fizetős csomagokra, szerintem később nyereségessé fog válni. Azért minden pénzemet én sem tenném rá, de azért én bízok benne, hogy nem lesz vele gond. Főleg, hogy egyre többet kell fizetni a rendes bankoknál és emiatt alternatívákat keres mindenki, egyre népszerűbb lesz a Revolut is.
2022. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!