Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnenk a kozeljovoben...

Szeretnenk a kozeljovoben hazat venni,babaváróval kombinálva.Lehetséges? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Szezonalis de bejelentett munkan dolgozunk ausztriaban,egyebkent hazasok vagyunk. Van 6 millio sporolt forintunk,es ha minden jo meg gyűjtünk hozzá jovő nyárig kb még ennyit. Az a kerdes vehetnénk e fel osztrák bejelentessel babavárot itton ugy hogy nincs es nem is volt TB-nk magyarországon. A párom 25 én 29 vagyok. Gyerkőcöt mar egyebkent is nagyon szeretnenk.

#babaváró #hitel #Ausztriaimunkaviszony
2022. dec. 14. 03:44
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem. A kulfoldi tb jogviszony nem elfogadható.


Azoknak, akik az igénylést megelőző 180. napon még külföldi TB jogviszonnyal rendelkeznek, elég csak az utolsó 90 napban teljesíteni a szigorúbb elvárásokat, vagyis a külföldön élő magyar pároknak elégséges a babaváró hitel igénylését megelőzően 3 hónappal hazaköltözniük és itthoni munkaviszonyt létesíteniük.

2022. dec. 14. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
December 31-ig vannak ezek a családi támogatások.
2022. dec. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Külföldön dolgozunk, de azért meg a tàmogatàs kellene innen mi? Mégsem fizet olyan jól a külföld ezek szerint? Pedig a külföldön élő magyarok hogy el vannak szàlva maguktól hogy mennyit keresnek :D
2022. dec. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és ugyanúgy Amerikában, avagy Kínában se vagy jogosult munkanélküli segélyre, hiszen Ausztriában dolgozol.
2022. dec. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem
2022. dec. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Aki pedig azt irja megsem megy olyan jol kulfoldon,azzal szivesen beszelek privátba es a berpapirjainlat is atkuldom neki meg lehet nezni milyen rosszul megy odakint. Azert akartunk elni ezzel a lehetoseggel h maradjon bő tőkénk felujjitani és plussz ne menjen nekünk kamat,egyebkent ugy tudtam h az orszag azert hozta ezt letre h jojjenek haza a fiatalok....

Semmi gond kevesebbet utazunk majd es meg lessz hitel nelkul is . :)

2022. dec. 14. 10:01
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Én a helyetekben várnék ezzel, fiatal ok vagytok még nagyon és semmi alapotok nincsen egy gyerekhez. Hitelre nem érdemes gyereket vállalni.
2022. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1.

A jelenlegi helyzet szerint,az ingyenlóvéka december 31-ig vannak.

2.

A külföldi TB jogviszony nem elfogadható.

2022. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!