Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babavárónál hogy zajlik?...

Babavárónál hogy zajlik? Többi lent

Figyelt kérdés
Hogy van ez a babavárónál? Márciusban vettük fel, akkor említette a banki ügyintéző, hogyha ugye a megszabott 5 éven belül nem jön ossze a baba egészségügyi okokból, akkor a negyedik évben kell felkeresni az egészségpenztart, es azzal igazolni tudom hogy nem miattunk nem lett baba hanem egészségügyi okok miatt es igy nem kell a kamatot egy összegben kifizetni. Igen... Csak akkor még nem volt olyan bajom, mint a vetélés, cukorbetegseg es pcos... Most elkezdtem felni, hogyha nem jon ossze a baba tényleg 5 évig még akkor mi lesz... Valaki aki jártas ebben, tudna válaszolni, tényleg így van hogy ha tudom igazolni hogy mi mindent meg tettünk a babaert, beultetes stb, nem kell egy összegben kifizetni a kamatot ? Köszönöm szépen

2022. dec. 26. 01:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Mielőtt jönne a rosszindulat. Nem pénzért szülnék. A házunk már megvolt, es minden összeget a babavarobol erre forditottunk. Gyereket mindig is akartunk, es iden döntöttük el, ez pedig jol jött. 3at nem akarok hiába csak akkor torolnek el a hitelt, nem azért vettük fel.. Nekem egy gyerek is elég lenne. Teljesen felújításra került a ház, mindent a majd születendő gyerekunk miatt csináltunk. De elveteltem, es azóta nem sikerül a baba. 😏
2022. dec. 26. 01:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a jog kategóriába írd ki.
2022. dec. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
5 sikertelen beültetés után tudod elkezdeni intézni a méltányosságot.
2022. dec. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

amíg ennyire rá vagytok feszülve, nem is nagyon fog összejönni.

van még 4 évetek. a termékenység legnagyobb ellensége a stressz


amúgy igen, 5 sikertelen mesterséges megtermékenyítést kell igazolnod ahhoz, hogy ne legyen büntetőkamat.

2022. dec. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ha voltál már 12 hetes vetélésnél, akkor is kamatmentes marad a babaváró, orvosi igazolás kell a banknak.

És nagyon sajnálom :( barátnőmnek is PCOS van, egyelőre latolgatjuk felvegyük-e, hasonló célra mint ti.

2022. dec. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!