Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek melyik bankszámla...

Szerintetek melyik bankszámla éri meg jobban: A Raffeisen banknál számlavezetés, vagy a Gránit banknál számlavezetés? Most OTP bankos vagyok, és bankot szeretnék váltani...

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a kondíciós lista és díjjegyzék az összes elérhető számlacsomagra egy kattintásnyira van. Azokat összehasonlítva megtudod, hogy konkrétan a te céljaidnak, ténylegesen melyik számlacsomag éri meg leginkább. Mégegyszer: ténylegesen és nem a gyakoris felhasználók szerint…
2023. jan. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megnézed a feltételeket a kondíciós listákban és kiválasztod a neked megfelelőbbet.

Honnan a francból tudjuk, hogy neked melyik éri meg jobban?

2023. jan. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindkét banknál többféle számlacsomag van, tehát így megmondani nem lehet. Maximum ha konkrét számlacsomagra kérdeztél volna.

De lehet, hogy például az Erstenél vagy az MKB banknál még jobb is van számodra.

2023. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Bankmonitor


Én hiába mondom neked, hogy az én 6700 forintos alap havidíjú, egyébként már nem értékesített lakossági számlacsomagom megéri nekem, ha neked ez az összeg sok

2023. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, nem mondtam számlacsomagot.

De most akkor pl. hasonlítsuk össze:

A Gránit Bajnok bankszámlacsomagot - a Raiffeisen YELLO számlacsomaggal.

Vagy a Gránit digitális bankszámlacsomagot - a Raiffeisen díjnyertes bankszámlacsomaggal.

Melyik éri meg jobban?

Itt írták többen, hogy nézzem meg a hozzám megfelelőt, de azt kérdeztem tőletek, hogy melyik banknál érdemes nyitni számlát...

2023. jan. 6. 15:12
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Továbbra is: mivel nem ismerjük a számlahasználati szokásaidat, ezért igencsak nehéz lenne korrektül megmondani, hogy melyik a jobb. És sokkal egyszerűbb, ha valamelyik számlacsomag-összehasonlító oldalon adot meg ezeket az adatokat, mint itt. Sokkal több, pontosabb, és ami fontos: közvetlen információkat fogsz kapni, mint amit itt kapnál.
2023. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Miklós89 ***** válasza:

Megnyitni a Granit banknál kedvezőbb. Használni viszont ha ésszel használja az ember, akkor a Raiffeisen díjnyertes nyer. De hogy neked melyik a kedvezőbb, azért senki nem fog itt felelősséget vállalni szerintem.

Én mindkettőt ajánlással megnyitjám, van is hozzá ajánlás, es használnám a Raiffeisen számlát. A Granit sztár számla nem kér enni es mégis 28 ezret hoz nyitás után.

2023. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!