Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha blokkolom a kártyám, akkor...

Ha blokkolom a kártyám, akkor esélyes, hogy fizetés hiányában megszűnik az előfizetés?

Figyelt kérdés
Nagyon a részletekbe nem mennék bele, a lényeg, hogy van egy Geforce Now előfizetés, ami az én kártyámról megy, viszont nem az én email címemen és Nvidia accountomon van, ezért én nem tudom lemondani, az illető, aki vezeti, az pedig azt mondta novemberben lemondta, mégis vont decemberben is összeget, meg valószínű most is vonnának. Most leblokkoltam a kártyámat, ami nem ugyanaz, mint a letiltás, tehát vissza tudom aktiválni. Ha most az Nvidia végképp nem tudja levonni az összeget, akkor már ebben a hónapban megszűnik az előfizetés, vagy amint aktív lesz a kártya leszedik az összeget?
2023. jan. 12. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Megszűnik, amint nem tudják vonni a pénzt.
2023. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm. Akkor megvárom, hogy megszűnjön, aztán visszaaktiválom a kártyát. :)
2023. jan. 12. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül szűnik meg azonnal, ha egyszer sikertelen volt a fizetés, ez gondolom cégtől függ. Nálam apple music előfizetés ment az egyik webkártyámról amit letiltottam, de minden egyes nap, több mint egy hónapon keresztül megpróbálta levonna az előfizetés árát. (végül megújítottam, szóval nem tudom, hogy meddig próbálkoztak volna)
2023. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írsz az ügyfélszolgálatuknak és kéred meg hogy töröljék a kártyád?
2023. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez akkor is megy, ha nem az én email címemen van használva a kártya?
2023. jan. 12. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, működik. Elsősorban visszaélések ellen van, ha illetéktelenek fizetnek a kártyáddal, de a te esetedben is minden gond nélkül működne
2023. jan. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!