Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van az otp-nél olyan számlacso...

Van az otp-nél olyan számlacsomag, ahonnan ingyen lehet utalni? Havonta egyszer utalom onnan a diákhitelt, de levon mindig 300 ft-ot. Tempo csomag.

Figyelt kérdés
2023. jan. 12. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a számlacsomagok kondícióit, fent kell hogy legyen az otp oldalán, hamarabb választ kapsz, mint ha itt arra vársz, hogy megnézze helyetted.
2023. jan. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tobbi kiadasodat is igy szemleled?
2023. jan. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kártyával fizeted a Diákhitelt? Az ingyenes.

Egyébként meg a Tempo a legvacakabb alap számlacsomag, a nyugdíjasoknak való. Válts Smart csomagra, annak minimális a díja.

2023. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi 3as. Ment mindenkinek a zöld kéz. De valóban, most látom, h lehet kártyával is fizetni. Akkor honnan fogják tudni, h én utaltam? Mármint hogy az én diákhitel tartozásom.
2023. jan. 13. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hohgyhogy honnan? Belépsz a Diákhieldirektbe és a saját diákhiteledre befizetsz kártyával. Ennyi.
2023. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaa, ok, köszi. Csak utalásnál be kellett írni a szerződésszámot.
2023. jan. 13. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!