Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem lenne a banknak kotelezo...

Nem lenne a banknak kotelezo a költségeket feltunteni egy euroban inditott banki utalas jovahagyas elott?

Figyelt kérdés

most huzott le a takarek bank 400eur-ral nagyosszegu bankon beluli utalasakor,

semmit nem irtak ki, a granitbank peldaul kepes kiirni, hogy 8880 eur 29,75 eur-ert utal el SEPA-ban, ja ha kiirtak volna hogy 400eur lesz akkor valoszinuleg nem tudnak lehuzni mert egybol megszakitom, nemetorszagbol meg belgiumbol 0,0 eur-ral jott az összeg, ahogy itt megjelent es ugyanazon bankon belul mozgattam, egybol lehúztak 400eur-ral nem semmi, európában egyedül álló, végre itthon vagyok, valószinu erre van igény????



#euró #csalás #lehúzás #banki lehúzás #fogyasztóvédemli felügyelet #fogyasztóvédemli felügyelethez fordulni
2023. jan. 17. 20:10
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

az ugyfelszolgalatnak fingja sincs, nem tudta megvalaszolni az ugyintezo hogy bankon belul lehet-e sepat hasznalni

ha azt kerdezem hogy nem kotelesek-e kiirni a dijat a tranzakcio elkuldese

elott akkor azt hazudja hogy nem hallom Önt sajnos nem hallom Önt

a karomkodas erdekes modon hallja es abba bele tud kotni

szanalom selejt szar itt minden

2023. jan. 18. 12:07
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tényleg nem hallott, különben meg mondta volna, hogy nem kötelező. Benne van a hirdetményben ahol te magad is megtaláltad.
2023. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

marmint mi nem kotelezo?

bankon belul nem tudsz sepat kuldeni a takareknal

egy bankon belul nincs maximalva az utalas dijs 56000ft ban

2023. jan. 18. 15:49
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

A 32-es valaszolo amikor azt mondta, hogy "Valószínűleg tényleg nem hallott, különben meg mondta volna, hogy nem kötelező", akkor erre a mondatodra reagalt:

"azt kerdezem hogy nem kotelesek-e kiirni a dijat a tranzakcio elkuldese elott".


Nem kotelesek kiirni Netbankon az osszes tranzakcio elott, hogy az mennyibe fog kerulni. De ezt a valaszt mar megkaptad parszor.


Szerintem mindenki nagyon sajnalja, hogy kozel 400 eurot levontak az atutalasodert, es szerintem abban is egyetert mindenki, hogy jofejseg lenne a banktol, ha kiirna az atutalas dijat, de hat nem kell neki, es nem irta ki. Legkozelebb majd jobban figyelsz, szerintem itt nagyon mast nem tudsz tenni.


Bar 100 ezer forint sok penz, ha a penzed beteszed magyar euros allampapirba, akkor 1 honap utan visszakapod ezt az osszeget kamatkent - vagy forditva: ha nem rakod be, akkor 1 honap alatt ennyit elbuksz azon, hogy a bankszamlan all a penzed. Innen nezve szerintem tanulopenznek nem volt olyan rossz a sztori.

2023. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

utolso igazad van like-oltam amit irsz, meg elengedtem már ezt a 400eur-t,

csak felhuztam magam, mert nem szamitottam ra, hogy ennyi lesz a levonas, altalaban odafigyelek a penzre sokkal kisebb tetelnel is, az allampapiros otlet jo csak nekem nem kivitelezheto, mivel magan es ceges szamlak kozott mozgattam penzt, a ceg pedig nem vehet lakossagi allampapirt.

2023. jan. 18. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!