Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitel válás után ki...

Babaváró hitel válás után ki fizeti vissza a hitelt?

Figyelt kérdés
Én venném fel a babavárót, de válás esetén nekem kell törlesztenem vissza az egészet, ha lessz gyerek ha nem

#gyerekvállalás #babaváró #hitel #Babaváró hitel #Babaváró lakásvásárlásra
2023. jan. 18. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Szerinted?


A szomszéd Marikának.

2023. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod egyedül felvenni, házaspárként veszitek fel. Egyikőtök számlájáról vonják a törlesztőt, igen, de mindketten szerződtök, egyikőtök adós, a másik adóstárs lesz.


Ketten kell visszafizetni, mindketten feleltek az adósságért. Válás esetén elveszik a kamattámogatás is, többet kell visszafizetni.



II.10.3. Házasság felbontása

Ha a támogatott személyek közötti házasságot jelen ügyfélszerződés futamideje alatt felbontják

vagy érvénytelenné nyilvánítják, az erről szóló bírósági ítélet jogerőre emelkedését követő törlesztési

esedékesség napjától a kamattámogatás megszűnik, és a támogatott személyek az ÁKK Zrt. által

havi rendszerességgel közzétett, a közzétételt megelőző három naptári hónapban tartott 5 éves

névleges futamidejű államkötvény aukciókon kialakult - a betéti kamat és az értékpapírok hozama

számításáról és közzétételéről szóló kormányrendeletnek megfelelően számított - átlaghozamok adott

aukciókon elfogadott mennyiségekkel súlyozott számtani átlaga 130 százalékának 4 százalékponttal

növelt értékének megfelelő mértékű ügyleti kamatot fizetnek.

2023. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi ésszel inkább ne vedd fel.
2023. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
A purdéra meg rá lesz tetoválva élete végéig: "Készült Magyarország kormánya megbízásából" 🤣🤣
2023. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyugodtan tovább lehet lapozni ha valami nem tetszik, a százalék aránya érdekel engem hogy ki mennyit fizet vissza, mert sehol nem talátam róla alaposabb és részletesebb leírást pedig mindenhol kerestem, ha találtam volna akkor nem írom ki nyilván
2023. jan. 18. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Adóstársak vagytok. Nincs ilyen, hogy ki mennyit fizet vissza. Közös a hitel.
2023. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem majd mi adófizetők.

Majd a mi pénzükből biztos meg lesztek mentve/segítve.

2023. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!