Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mibe fektessek 500.000 Ft-ot?

Authorless kérdése:

Mibe fektessek 500.000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
Mibe fektessek 500.000 Ft-ot, hogy bevételhez jussak belőle havonta? Nem nagy összegekre gondoltam, 30-40.000 Ft jönne már örülnék neki havonta.

2023. jan. 18. 19:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%

#8


Hülye kérdésre hülye válasz.

500k nem is az az összeg aminek a befektetéséről gondolkodok. Ráadásul te vagy az aki még csak hozzávetőlegesen sincs tisztában a várható hozamokkal. Szerintem ne égesd magad még vádaskodással is.


500k-ból inkább tényleg tanulj valamit, ez manapság már nem összeg.

2023. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%

Jaj kicsim, te annyira nem a valóság talaján jársz.


Ha 500.000Ft-ból havi 30-40 ezer Ft-ot csak így passzívan meg lehetne keresni, akkor ez működne 5.000.000.-ból havi 300-400ezer Ft-tal is, nem?


5 misi meg nem olyan sok a mai világban, hogy sok magyarnak ne lenne minimum ennyi tőkéje, aztán azt csak megforgatná abba a bármibe, amit te keresel, és dolgoznia sem kéne, mert ott lenne neki egy átlag magyar havi jövedelem.


Nem gyanús neked hogy ilyen nem létezik? Legalább is úgy hogy ne járjon nagy kockázattal, ahol bukhatod is a pénzed.


"Gondolom nektek fele ennyi sincs..."


Mondanám hogy megmutatom a számlaegyenlegeim, de nem akarok ennyire kicsinyes lenni, meg nem mintha egy anonim oldalon jelentősége lenne.


"megkérdezek egy hozzáértőt...."


Sok szerencsét. Aztán ne lepődj meg, ha találsz egy ilyen nagy hozzáértőt, aki a kis zsebpénzedre havi(!) 6-8%-os hozamot ígér, aztán úgy tűnik el a pénzed, hogy kettőt sem pislogtál.

2023. jan. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
72%

Vegyél rajta drogot, és értékesísd. Az hoz ekkora hasznot havonta, ha eleget eladsz.


Igazából találd meg magad, hogy milyen terméket tudsz jó áron beszerezni, és vevőkört kiépítve eladni, aztán az 500k-t fektesd kezdő árukészletbe. Utána a józan csak rajtad múlik mekkora lesz.

2023. jan. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Végezz el valami olyan tanfolyamot amitől emelkedni fog a bevételed
2023. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el utána olvasni a pénzügy alapjainak, aztán lehet tovább lépni magasabb szintekre:

[link]

2023. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

12-es:


Ugye te sem gondoltad komolyan? Itt osztod az észt gyakori-n, aztán semmivel sem vagy képbe... Ja és nem vagyok se a kicsid se senkid...Hidd el, hogy kis hal vagy, neked lehet sok a 30-40 ezer bevétel, de hozzáértőknek (aki nem te vagy) nem....na puszi

2023. jan. 19. 20:30
 17/25 anonim ***** válasza:
64%

#16


:DDDDD

Bocs de ma a legjobbat a te kommenteden röhögtem.

Nem a 12-es vagyok, de a nevében is annyit mondok, hogy eheheheh


'Kis hal vagy' mondja a fickó, aki szaros 500k-n dilemmázik, és 75%-os APR-ről hadovál, amivel 500k-ból 20 év alatt az ország leggazdagabb emberévé válhatna bárki.

Én most fektettem be a tavalyi nettó pluszom, kb 15M forintot, és hidd el, ha az ember infláció felett 5-7%ot nyer egy évben, már jó év volt.

Közepes kockázatú befektetésekkel (pl egy jól menedzselt részvény portfolio, ami nem kis tudást igényel) mondjuk 15%. Ha valaki ennél többet ígér, az egy kamu guru, aki le akarja nyúlni a pénzed.

2023. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Ha én 15 milliót fektetnék be és olyan pénzügyi zseninek állitanám be magam mint te, akkor nem itt gyakorin adnék tanácsokat ismeretleneknek. Na de kinek mi....
2023. jan. 19. 21:23
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

15 millió volt amit kivettem a cégemből, mint nyereség, hogy befektessem. Nem pénzügyi tanácsadással, vagy ilyesmivel foglalkozom, és nem is állítottam magam be profinak ilyen téren, viszont amit te műveltél, az olyan nevetséges volt, hogy hozzá kellett szólnom.


Számodra meglepő, hogy ez "üzlet és pénzügyek" fórumon vannak emberek akik értenek az üzlethez és pénzügyekhez? :D

2023. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Na mi van kicsim, találtál már "hozzáértőt" aki segít hogy forgasd meg az általad kívánt hozammal a kis zsebpénzed?
2023. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!