Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Wise-t akik használjátok ti...

Wise-t akik használjátok ti mertek ott nagyobb összeget tartani mivel nincs mögötte betétbiztosítási garancia?

Figyelt kérdés
Revolut legalább rendelkezik banki licensszel és ha bedőlne holnap akkor a litván állami felügyelet kártalanít 100.000 euróig

2023. jan. 18. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Egyiknél sem tartanék nagyobb összeget. Egyik sem nyereséges plusz a litván állami garancia is pont annyit ér ha nem a revolutot buktatják hanem a többi cégüket ahonnana revolutból át van játszva a pénz és azokra semmi állami garancia nincs. És ezt az apróbetűs részben le is írják világosan.
2023. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Revolutom van, de ott se merek sok pénzt tartani, hiszen évek óta veszteséges.


Litvániában 2,8 millióan élnek, szerinted egy ilyen nemzeti bank probléma esetén több százmillió Revolut felhasználót mennyire tud kártalanítani?

2023. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Jaja. Azt a pénzt szabad ott tartani, ami nem fáj, ha bebukod. Külföldön nagyon fasza. Most épp a rev-et használom. Szerencsére kértem fizikális kártyát, így aztán bármire jó. Megtakarításra viszont felejtős, ahogy a többi is.
2023. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Tegyük hozzá, hogy szerintem a revolut felhasználók zöme aprópénzt tart rajta, így a 100 ezer euro nem téma.
2023. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

sosem hagytam rajta pénzt, ahogy revoluton sem.

utalásra és fizetésre használom őket

2023. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!