Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Boltban kaptam visszatérítést...

Boltban kaptam visszatérítést a kártyámra, de a bizonylaton nem egyezik a szám a kártyáméval. Ez normális?

Figyelt kérdés

Sinsay online rendelést vittem vissza. Úgy térítették vissza, hogy a kártyámat kellett a terminálhoz raknom. Itthon vettem észre, hogy a bizonylaton rajta van, hogy KARTYA: MASTERCARD ﹡﹡﹡﹡﹡﹡﹡﹡﹡﹡4 szám, de az én kártyámnak nem ez a száma :/

Telefont tartottam oda, több kártya van rámentve, megnéztem, hogy esetleg nem másikat nyitottam meg, de egyiknek se ezek az utolsó számai.

3-30 napot mondott az eladó, remélem megjön gond nélkül, de ha nem, akkor az egyetlen bizonylaton olyan számok vannak, amihez semmi közöm.


2023. jan. 21. 09:21
 1/1 anonim válasza:
73%
A telefonban digitalizált kártya száma soha sem egyezik a fizikai, valós bankkartya számával.
2023. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!