Vehetek-e így fel hitelt?

Figyelt kérdés

Hitelt szeretnék felvenni, azonban nem munkavállalóként dolgozom, hanem megbízási szerződés alapján megbízási díjként érkezik a jövedelmem. Utána olvastam, és a legtöbb helyen el is fogadják ezt elsődleges jövedelemként. Na most én kértem a NAV-nál egy lekérdezést keresetkimutatásról, amit ki is küldtek. Nekem az utolsó 3 hónapban a beérkező jövedelmem az mindig közel 200 ezer Ft körüli volt, azonban ebben a kimutatásban az utolsó 3 hónapban az áll, hogy az összevont adóalapba tartozó jövedelmek összege: szeptemberben 73900 Ft, októberben 64600 Ft, novemberben pedig 71300 Ft.

Ebben az esetben mi a helyzet? 200 ezer Ft körüli jövedelmek jöttek be, de mégis ilyen 60-70 ezer Ft körüli van a keresetkimutatásban. Vagy csak én nem értek valamit, és ezeket elfogadják például egy olyan hitelnél, ahova 100 ezer Ft minimum jövedelem kell?

Köszönöm a válaszokat!



2023. jan. 23. 10:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!