Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a baj a Simple alkalmazással?

Mi a baj a Simple alkalmazással?

Figyelt kérdés
Szinte hetente van valami probléma vele. Az OTP manapság ilyen gagyi szolgáltatást nyújt? Esetleg az OTP Mobil Kft. csak valami gagyi cégecske és nincs köze az OTP bankhoz?
2023. jan. 26. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Ma reggel az egész OTP rendszerével gebasz volt, se Simple-el, se sima kártyával nem tudtál fizetni, se ATM nem ment, sőt, még OTP POS terminálon nem OTP kártyával sem ment a fizetés.


A Simple amúgy egész jó app. Az új mobilbank, na az viszont egy kupac kaki. Lassú, hiányoznak belőle funkciók, átláthatalan a felülete, stb. A régi milliószor jobb volt.

2023. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 : Nem tudom ki milyen gyakran megy hajnalban dolgozni, de nem csak ma volt gond. Ma konkrétan a teljes OTP leállt. Kiszöktek a ketrecből az üzemi majmok! :)
2023. jan. 26. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Hajnalban én aludni szoktam. Hatnál előbb csak akkor kelek, ha felnyal a kutya, hogy menjünk sétálni. :D
2023. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak az a baj vele, hogy létezik és semmi értelme. Az OTP meg nem működik mással csak ezzel ha érintéssel akarsz fizetni...

Szóval gondolom akik használják is, azok is muszájból.


Én nem tudtam elviselni szóval csak a telefonos fizetés miatt csináltam revolut-ot és töltöm fel az OTP-ről mindig.


De egyébként ahogy észrevettem, minden magyar fejlesztésű appal csak a probléma van. Mintha egyszerűen spórolnának rajta és első éves egyetemistákkal csináltatnák az egészet.. Telenor, Telekom, Vodafone, OTP, az összes pont akkor rossz amikor pont használni akarod.

2023. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 : Ott van pl. a Barion is, csak nem fogadják el szinte sehol.
2023. jan. 27. 06:40
 6/8 anonim ***** válasza:

A Barion már nagyon régóta megvan, nem értem miért nem lehet széleskörűen elfogadtatni, milyen a marketingjük?

"minden magyar fejlesztésű appal csak a probléma van"

Lehet, hogy a nívós fejlesztőink kizárólag külföldön, külföldre melóznak, itthon meg a maradék... :)

2023. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 : Az nem lehet, hogy valaki garasoskodik és kicsi befektetéssel akar nagy hasznot?
2023. febr. 1. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem reális, hogy ezek a multicégek garasoskodnának az appon: Telenor, Telekom, Vodafone, OTP...

A három nagy telekomcég szerintem nem is itthon készítteti az appjait, hanem az anyacég készítteti el.

Biztos vagyok benne, hogy az OTP is ha külsős céggel íratja, akkor 8 számjegyű összeget fizet az applikációjáért a fejlesztőnek. Ha meg saját fejlesztői írják, akkor még többet, hiszen gondolom nem keveset keresnek havi szinten...

Egyszerűen ilyen tré az fejlesztő állomány, nem képesek három programsort tisztességesen megírni.

2023. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!