Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes számlát...

Melyik banknál érdemes számlát nyitni, ha az OTP ennyire pofátlan a havidíjjal? Eddig volt 600 forint ami ebben a hónapban 1600-ra emelkedett. Azért havi szinten nem akarok ennyi pénzt 3.14Csányinak adni. Kár, hogy a revolut itthon megvan lőve.

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Milyen díjcsomagban vagy? Válts SMART számlára, annak minimális a díja.
2023. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Sűrűn kell bankot váltani, mindig akciózik valamelyik új ügyfelekért.


Most épp a Raiffeisen kínál ingyenes számlákat meg 30kval meg is dob.


A revolutot is lehet még használni pl devizatranzakciókra. Az árfolyamok verhetetlenek és EUR sepa átutalásért nem számítanak fel díjat.

2023. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még az egyetemről megmaradt számla.

Gondolom akkor érdemes bemenni a bankfiókba.

2023. febr. 1. 13:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Annak idején valami jump díjcsomag volt most a mobilbankban sehol se találom.
2023. febr. 1. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Raiffeisent én nem ajánlom. Amúgy is inkább csak a magasabb jövedelműeknek lehet jó.

Bár amúgy sem ajánlom.


Én az Erstenél vagyok, nagyon jó csomag csak sajnos már nem nyitható újonnan.

2023. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet.


Szerintem az lesz, hogy bemegyek holnap 3.14csányiékhoz és megkérdezem tudnak-e alacsonyabb díjút ajánlani. Érdekes tesómnak 300 forintot von le.

Ha nem, akkor váltok.

2023. febr. 1. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj is be! Bár arra is érdemes felkészülni, hogy az OTP dolgozó úgy muzsikál, hogy x meg y OTP számlacsomag a legjobb neked.

Pedig lehet hogy nem úgy van, de ő csak az előnyeit emeli ki, úgy hogy echte nem fog hazudni.


Én is anno OTP-t hagytam ott így kerültem az Erstehez mint írtam is.

Tesómnak tavaly lett végleg elege az Unicreditből és ment át a CIB-hez.


Párom régóta CIB-es.


Szüleim részben megszokásból de 30 éve Takarékbanknál vannak. Vagyis régi takarékszövetkezes számla ami kedvező, csak ott ma már az új ügyfeleknek totál más kínálat van a sok egyesülés után.

2023. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!