Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PMÁP: most vásároltam, a 2024...

PMÁP: most vásároltam, a 2024 februári kamatfizetésről mikor ad információt?

Figyelt kérdés

Most vásároltam PMÁP-ot, mikor ad információt arról hogy 2024. februárban mennyit fog fizetni?

Bár változó kamatozású de mintha valahol olvastam volna, hogy esedékességnél kiírja a következő kamatfordulókor fizetendő összeget, mert a megvételkor a kamatozási százalék ismert volt..



2023. márc. 8. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:

A következő kamatfizetés ismert a vásárlás pillanatában már.


2030/I-nél ez van leírva.

[link]

"A kamat fizetése az alábbi napokon történik:

2024. február 20.: 16,00% p.a., azaz évi tizenhat százalék időarányos

része, azaz 17,36%, azaz tizenhét egész harminchat század százalék."


2027/K-nál meg ez:

[link]

"A kamat fizetése az alábbi napokon történik:

2024. február 24.: 15,25% p.a., azaz évi tizenöt egész huszonöt század

százalék időarányos része, azaz 16,71%, azaz tizenhat egész hetvenegy

század százalék"

2023. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, ha nézem a portfóliót, az esedékességnél, a lekötéseknél kiírja a dátumot és az összegeket is, kivéve PMÁP-nál.
2023. márc. 8. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A webkincstáron az esedékességnél ott lesz az összeg, ha már rendesen lekönyvelték a vételt. Ha "most vásároltad", akkor ez szerintem holnap már ott is lesz. De legkésőbb akkor, amikor megkaptad a visszaigazoló levelet.
2023. márc. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Az "elszámolás alatt" szöveg eltűnt, a "most" úgy értettem hogy két napja, bár ez kissé pontatlan fogalmazás volt.
2023. márc. 8. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 - Nem tudom mikor frissül az oldalon.

Miután megveszem én nem szoktam naponta nézegetni. Légy türelmes, ott lesz az, nem kell aggódni.

1-es voltam.

2023. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2023. márc. 8. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!