Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha felszámoltam az OTP-s...

Ha felszámoltam az OTP-s számlát, de kellene visszamenőleg igazolás/kimutatás egy múltbeli befizetésről, akkor azt meg tudom-e szerezni?

Figyelt kérdés
Egy csalónak utaltam több ízben pénzt OTP bankon keresztül. Azóta bankot váltottam, már CIB-es vagyok. Lezártam az OTP-s számlát. Viszont a rendőrség csak most kezdett foglalkozni az üggyel, és az OTP-nél van a bizonyíték, na meg persze a csalónál.

2023. ápr. 13. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Az OTP mit is mondott?
2023. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha bemész a fiókba, el tudod intézni. Lehet, hogy ilyenkor már nem ott a fiókban helyben, de akkor később a központból megkapod. Kérdezd meg tőlük, hogy postán küldik ki vagy a fiókban később át tudod venni személyesen.
2023. ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm a válaszokat!
2023. ápr. 15. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!