Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Zárolás alatt 2 betétfeltörés+...

Zárolás alatt 2 betétfeltörés+2 átutalás.Panaszt tettem.4.nap feloldották-kérték ne kössem vissza még a pénzt.Elvittem másik bankba mindent.3.nap fogadtak be 2 átutalást különböző idöpontokban nyitás után utaltak.Bank felelőssége megfogható?

Figyelt kérdés

#zárolás #betététfeltörés
2023. ápr. 19. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Leírnád értelmesen is?
2023. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben. Menj be és ugyanezt mondd el személyesen nekik
2023. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A pszaf a frlugyeleti szerve a bankoknak. Irj nekik otthonrol egy ingyenes panasz emailt.


Ha ott ertelmesen reszletesebben megfogalmazod,lehet h segitenek.

2023. ápr. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A fö kérdés:tologatják a dátumokat,mintha záráson kivülinek akarnák tudni. Panasz alatt van,de egyebekre már adtak hajmeresztö választ.3-án kaptam jelzést hogy a szerdán befogadott külföldre utalást realizálták pénteken. Kitakaritottam a számlát,de már 4,-én "utaltam".5.én ismét él egy panasz:miért kapom harmadszor az utalás értesitöt.A kozmetikázás után nekik lesz igazuk?
2023. ápr. 20. 09:49
 5/6 Hintalow ***** válasza:
92%
Kèrdező te valami gagyibb chatbottal iratod ezt? Vagy nem magyar az anyanyelved? Nem lehet èrteni, hogy egyáltalán miről beszèlsz (betètlekötès v. kártyatranzakviós zárolás v. számlazárás v. visszaèlès)
2023. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ne kössem vissza még a pénzt

fogadtak be 2 átutalást különböző idöpontokban

Bank felelőssége megfogható

tologatják a dátumokat,mintha záráson kivülinek akarnák tudni

Panasz alatt van

befogadott külföldre utalást realizálták

Kitakaritottam a számlát

ismét él egy panasz

utalás értesitöt


Ezeket le tudnád rendesen, magyarul is írni? Ilyen kifejezések nincsenek a magyar nyelvben, rossz googlefordításnak is túlzás!

2023. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!