Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyire biztonságos a Revolut?

Mennyire biztonságos a Revolut?

Figyelt kérdés
Ausztriában dolgozom és osztrák számlám van, de az itthoni dolgokat pl telefonszámla, Netflix stb.. nem szeretném arról fizetni nem tudom mennyivel váltaná át a bank az eurót. A Revolutra gondoltam, hogy átutalok rá 300-400 eurot és akkor arról tudnám fizetni a számlákat. Úgy hallottam jól is váltja az eurót és egyszerű is használni és sok dolog költségmentes ezért a pár dologért nem szívesen nyitnék Otp, Erste stb.. számlát. Mit gondoltok róla? Köszi a válaszokat! :)

2023. ápr. 22. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Én inkább a Wise-ot ajánlom.
2023. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az biztonságosabb? Arról is hallottam csak hirdetésekben nyomják ezerrel a Revolutot.. :)

A Wise nak vannak nagyobb használati költségei? Bocsi, ha hülyeségeket kérdezek, de egyikhez sem igazán értek :/

2023. ápr. 22. 12:43
 3/15 anonim ***** válasza:
19%

"nyomják ezerrel a Revolutot.. :)"


És? Bármikor zárolhatják a pénzedet ha olyanjuk van. Vagy a másik oldalról, a magyar vagy az EU bankrendszerből tilthatják ki.

2023. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Semmi “és” csak írtam, hogy jobban hirdetik mint a Wise-ot. Azért kérdezek, mert van akinek az a véleménye, mint neked van aki a Revolutra esküszik én pedig a fenti “problémámra” keresek alternatív megoldást. :)
2023. ápr. 22. 13:07
 5/15 A kérdező kommentje:
Persze benne van a pakliban, hogy tiltanak vagy történhet bármi, ezért sem szeretnék rajta nagyobb összeget tartani.. nem a fizetésemet kérném rá vagy tartanám azon a megtakarításomat azt az 50-100e forintot tenném rá amit el is költenék róla.. ahogy hallottam egyszeri kötség van a Revolutnál tranzakciós díj nincs, legalabbis arra a 20-25 ezer forintra, amit alkalmanként utalnék róla, ezért gondolkodtam el rajta..
2023. ápr. 22. 13:13
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
erre szerintem pont jó a Revo. arra figyelj, hogy csak hétköznap kedvező a váltás, hétvégén olyan mint a többi bank.
2023. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
ok nélkül nem tiltanak
2023. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! :)
2023. ápr. 22. 14:40
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta használom, boltban, internetes vásárlásokra, másodlagos kártya. Mindig teszek rá 20-30e forintot, ha elveszne, vagy eladathalásznák, nem lenne nagy veszteség.
2023. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
2000 eurónál már fel százalékot ker a váltásra tehát kb 1300 eur/hó limitig kedvező. Meg az utalás is így olcsóbb
2023. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!