Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért van ennyire sok ideje...

Miért van ennyire sok ideje feldolgozás alatt?

Figyelt kérdés
OTP netbankban utaltam takarék számlámról a bázis számlámra fél 9 körül, és azóta is csak azt írja, hogy feldolgozás alatt. Másnál is szokott ennyi idő eltelni? Most először használtam ezt a netbankot, szóval annyira még nem tudom, hogy mennyi idő számít okésnak.

2023. ápr. 29. 09:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%
Tapasztalataim alapján az OTP rendszerét kizárólag úgy vagyok képes elképzelni, hogy van egy nagy szerverterem (jó, kettő, mivel bank), telis-tele kis szakállas törpékkel, akik kínkeservesen próbálják átkalapálni a tranzakciókat a kolbász vastagságú hálókábeleken. És ők csak hétköznap 8-16h közt vannak ott. Kedden jól fog jönni az a dodgempénz asszem.
2023. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
Szombat van! Majd az első munkanap (azaz jelen esetben kedden) teljesül.
2023. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
#2-es, azonnali utalás van már. Nekem most reggel utalt apám Erstes számláról, 5 másodperc alatt megkaptam. Régen volt az hogy hétvégén nem teljesült az utalás.
2023. ápr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Azonnali utalás esetén pár másodperc, egy perc.
2023. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
#3 De ő a megtakarítási számláról pakolta át a pénzt. Az meg nem azonnali utalás.
2023. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
OTP takarékszámla hétvégén off... számomra is kellemetlen volt amikor tavaly egy szombati napon szükségem lett volna gyorsan 600 ezer Ft-ra, átutaltam a takarékszámláról a rendes bankszámlámra és csak következő hétfőn érkezett meg... :) nem tudom hogy ez hogyan lehetséges 2023-ban, de olyan szinten felkúrt hogy utána meg is szünettem mindenemet az OTP-nél.
2023. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van takarék számlám az OTPnèl,sajnos az utalás onnan csak hétköznap nappal működik.
2023. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

1 haha. Az, hogy nemrég lett kártyám nem azt jelenti, hogy kisgyerek lennék.


3 takarékszámláról....

2023. ápr. 30. 11:11
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Honnan kellett volna tudnom, hogy nemrég lett kártyád? Elmondom mi van, magamról beszélek, sérülj már be ettől is :)
2023. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

9

"Most először használtam ezt a netbankot, szóval annyira még nem tudom, hogy mennyi idő számít okésnak." ebben a mondatban éppen elég információ van arra vonatkozóan, hogy vagy nemrég lett kártyám, vagy pedig mostanában kaptam meg a szüleimtől a nekem készíttetett kártyát.

2023. ápr. 30. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!