Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut kártyát csinálhatok a...

Revolut kártyát csinálhatok a gyereknek, ha nekem nincs? Lehet vele telefonnal fizetni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a gyereknek pár napon belül kellene egy banszámla, amiről a telefonjával tud fizetni.

Olvastam a revolut számlát, de nem egészen tiszta, hogy 12 évesnek hogy tudok számlát csinálni, amire küldhetek neki alkalmanként pént, amit elkölthet olyan helyen, ahol a készpénzt nem fogadják el. Illetve ha meg van a számla, akkor jól értem, hogy telefonnal(applikációval gondolom) tud fizetni bárhol?


Vagy esetleg más opciót is meghallgatok szívesen. :)


Nagyon köszönöm a válaszokat. :)



2023. ápr. 30. 07:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

18 éves kor alatt nem tudsz önálló revolut számlát nyitni.

Magadnak tudsz nyitni egyet és vagy azt odaadod neki (nem teljesen szabályos) vagy miután magadnak nyitottál egyet tudsz egy Revolut Junior accountot csinálni amire tudsz kérni kártyát a gyereknek és igy te tudod kontrollálni a pénzügyeit is.


És igen, lehet telefonnal használni, ahoz még fizikai kártya sem kell, elég a virtuális.

2023. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!