Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut,Wise,Paypal használat?

Revolut,Wise,Paypal használat?

Figyelt kérdés

A napokban elkezdtem használni a Paypalt és a Revolutot. Szimplán kiváncsiságból, utána olvastam nagyjából a használatuknak.Ezekhez kapcsolatban lennének kérdéseim:


Ha online szeretnék vásárolni arra nagyon jó a Revolut azon funkciója hogy feltöltom a számlát egy megfelelő összeggel, majd az egyszerhasználatos kártyával fizetek.

A rendes virtuális kártyámat meg hozzáadtam a Paypalhoz, és Google Payhez, de így hogy van egyszerhasználatos online kártya Revo-n van értelme szerintetek a Paypalnak hogy használjam?


Meg az egyszerhasználatos virtuális kártyának árnyékában, mi szükségem lehet a sima virtuális kártyámnak?


Valamint még nem jött meg a fizikai kártyám, azt milyen termináloknál tudom használni érintéses fizetésnél, vagy mindegyiknél? az ATM-es készpénzfelvételt kikapcsoltam rajta alapból, de ha bekapcsolnám mely ATM-eknél tudnám használni?


Másik dilemmám hogy a Wise-t is megnézhetném de nem igazán látom a különbséget, persze biztos van előnye mindkettőnek egymással szemben.


És végül tud valaki ajánlani jobb telefonos-érintéses fizetési módszert mint az otp simple? Álkandóan bugos, lassú, nagyon idegesítő


köszi előre is a válaszokat, szívesen olvasok mindenféle tippet, trükköt az alkalmazások használatáról, mennyi pénzt érdemes rajtuk tartani, kártya/számla beállítások stb.



2023. máj. 14. 23:54
A kérdező szavazást indított:
Revolut
Wise
7 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
70%

Én személyesen, és az egyik cégem is Revolutnál bankol. Én nagyon szeretem. Több mint 30 országban használtam már gond nélkül, életvitel szerűen is.


Virtuális kártyát nem használok, szóval erről nem tudok nyilatkozni, nem látom értelmét a vele való vacakolásnak.


Minden terminálnál tudod használni fizetésnél és ATMnél is.


A Wise hasonló, nekem van is egy wise kártyám, de ritkán használom, ritkán előforduló igényeket lefedni (pl. fülöpszigeteki pezót tölteni a fülöpszigeteki mobil pénztárcámba, meg ilyenek.). Alapból jobban szeretem a Revolutot.


Mobilos fizetésre én a google walletet használom.

2023. máj. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!