Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitelt minden félévben...

Diákhitelt minden félévben igényelni kell?

Figyelt kérdés
vagy meg lehet egyben a több félévre előre is? nem vagyok benne biztos hogy mind2 félévre megigényeltem- e, vagy csak erre... 750 ezret folyósítottak egy részletben, a lekérdezésnél annyit ír hogy 150e Ft, szóval a havi maximumot adja meg..valahol konkrét szerződést el lehet olvasni? azért érdekel, hogy következő félévben meg kell-e igényelnem újra a 750 ezret vagy automatikusan utalják (ha igen, mikor szokták?)
2023. máj. 18. 07:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Automatikusan utalnak minden félévben, amíg kézzel nem szünetelteted.

Most viszont ha jól tudom, már csak a vej bankjának fognak utalni, ha nem ottani számlaszám van megadva, akkor lehet, hogy nem is kell tenned semmit, hogy következő félévtől ne kapj. De ebben nem vagyok biztos.

2023. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!